Price
- $3,150,000 ฿
Sell(102,941฿/Sqm.)
- Owner pay specific business tax or stamp duty
- Half transfer fee (1% each)
Sell(102,941฿/Sqm.)
| Room type | 1 Bed |
| Total area | 30.6 Sqm. |
| Building | B |
| Floor | 28 |
| Beds | 1 |
| Baths | 1 |
| Room type | Simplex |
| Direction | City view |
1 Bed 30 Sqm. Floor 29 FH
Rent 12,500 ฿
12
Last updated more than 30 days
1 Bed 30 Sqm. Floor 8 FH
Rent 15,000 ฿
12
Last updated more than 30 days
1 Bed 31 Sqm. Floor 11 LH
Rent 15,000 ฿
12
Last updated more than 30 days
1 Bed 30.33 Sqm. Floor 11 FH
Rent 15,000 ฿
Sale 3,500,000 ฿
12
Last updated more than 30 days
1 Bed 31 Sqm. Floor 31 FH
Rent 14,000 ฿
12
Last updated more than 30 days
1 Bed 30 Sqm. Floor 25 FH
Rent 14,000 ฿
12
Last updated more than 30 days
1 Bed 30 Sqm. Floor 10 FH
Rent 15,000 ฿
12
Last updated more than 30 days
1 Bed 30 Sqm. Floor 6 FH
Rent 14,000 ฿
12
Last updated more than 30 days
1 Bed 30 Sqm. Floor 10 FH
Rent 15,000 ฿
12
Last updated more than 30 days
1 Bed 30 Sqm. Floor 12 FH
Rent 14,000 ฿ - 15,000 ฿
612
Last updated more than 30 days
1 Bed 30 Sqm. Floor 10 FH
Rent 12,000 ฿
12
Last updated more than 30 days
1 Bed 30 Sqm. Floor 10 FH
Rent 13,500 ฿
12
Last updated more than 30 days
1 Bed 31 Sqm. Floor 20 FH
Rent 14,000 ฿ - 15,000 ฿
3612
Last updated more than 30 days
1 Bed 30 Sqm. Floor 10 FH
Rent 15,000 ฿
12
Last updated more than 30 days
2 Beds 57 Sqm. Floor 26 FH
Rent 24,000 ฿
12
Last updated more than 30 days
1 Bed 35 Sqm. Floor 20 FH
Rent 15,000 ฿
12
Last updated more than 30 days
1 Bed 30.65 Sqm. Floor 37 FH
Rent 14,000 ฿
12
Last updated more than 30 days
1 Bed 31 Sqm. Floor 19 FH
End date 28 Feb 2027
Last updated more than 30 days
1 Bed 32 Sqm. Floor 31 FH